Rury/Profile/Pręty itp.
Oferujemy najniższą cenę na rynku!
Profile, ceowniki, kątowniki, pręty z włókna szklanego
Wszelkiego rodzaju "budowlane" produkty z włókna szklanego zwykle mają na celu uziemienie i utrzymanie wiązek przewodów we względnym porządku, zniesienie dużego obciążenia oraz zabezpieczenie przed korozją. Ze względu na swoje właściwości tego typu elementy wykończeniowe sprawują się lepiej, niż tradycyjne odpowiedniki, a także są w stanie znieść więcej.

Profile, kątowniki i ceowniki
Produkty wykorzystywane do tworzenia konstrukcji siłą rzeczy muszą być trwałe i wytrzymałe na obciążenie. Włókno szklane to w tym przypadku materiał niemalże idealny - odporny na korozję, twardy i niezawodny, dobrze sprawdza się w takiej formie. Ważnymi zaletami ceowników jest odporność na pęcznienie, elastyczność, a także niewielkie przewodnictwo cieplne. Produkty te radzą sobie również w środowisku agresywnym, w którym panują trudne warunki. Z kolei kątowniki i inne rodzaje profili dobrze sprawdzą się w miejscach, gdzie planujemy rozłożyć wysokie obciążenie na konstrukcję.

Pręty i rury
Odizolowanie i uziemienie instalacji elektrycznej to ważny element jej montażu. Ze względu na niską przewodność prądu rury z włókna szklanego dobrze sprawdzają się w tej roli. Izolują instalację także od wilgoci i innych niekorzystnych efektów środowiskowych, szczelnie otulając i zabezpieczając kable. Pręty z włókna stanowią z kolei idealny materiał na zbrojenia w przypadku, gdy stal nie może zostać wykorzystana. Zazwyczaj taka sytuacja ma miejsce w obliczu trudnych warunków środowiskowych, powodujących np. zagrożenie wystąpienia korozji tradycyjnej lub biologicznej.

Materiały konstrukcyjne wykonane z włókna szklanego często zdają egzamin tam, gdzie stal i pokrewne surowce nie dają sobie rady. Właściwości fizyczne włókna pozwalają na stosowanie różnych elementów zarówno do zbrojenia czy podtrzymywania konstrukcji, jak i dla ochrony kabli i przewodów elektrycznych. Szczególnie w agresywnym środowisku materiał ten poradzi sobie zdecydowanie lepiej, niż wyroby z "klasycznych" tworzyw.
Rury, pręty

Pręty i rurki z izolacją elektryczną do użytku w izolowanych węzłach urządzeń elektrycznych, urządzeniach przenośnych o napięciu 6-220 kV
(wskaźniki napięcia, pręty robocze, uziemienie), napieciowe, podwieszane, izolatory wsporcze, elementy dystansowe w miejskich sieciach kontaktowych (do 1 kV)
i kolejowe (3 kV 27,5 kV) transport elektryczny.
Rury z włókna szklanego

12х7 mm (min. zamówienie - 100 kg lub 435m)
22х16 mm
28х22 mm
36х30 mm

Wszystkie rury mogą być malowane wg dowolnego koloru RAL i/lub lakierowane.
Długość standardowa rur wynosi 3 m, inne wymiary na życzenie klienta.
Pręty z włókna szklanego:
 Ø 2,5 mm  Ø 3,5 mm  Ø 4 mm  Ø 5 mm  Ø 6 mm  Ø 9 mm  Ø 11 mm  Ø 15 mm  Ø 20 mm
Pręty o średnicy 3,5 mm, 6 mm, 9 mm, 11 mm mają fabryczną powłokę polimerową w kolorze żółtym. A także mogą występować bez powłoki polimerowej

Zapraszamy do kontaktu w celu doboru odpowiedniego asortymentu

Kontakt
biuro@dptransfer.pl
info@dptransfer.pl
884-313-007

Adres
DP Transfer Sp. z o.o.
Al. Beliny-Prażmowskiego 14,
31-514 Kraków