Drabiny izolacyjne, podesty izolacyjne
Oferujemy najniższą cenę na rynku!
Drabina to bardzo podstawowe wyposażenie, w które powinien być zaopatrzony każdy elektryk czy budowlaniec. Musi ona spełniać odpowiednie wymagania, aby była bezpieczna w użytkowaniu oraz komfortowa dla naszej pracy. Drabiny z włókna szklanego charakteryzują się dużą wytrzymałością, dzięki czemu nie musimy martwić się o ich stabilność i trwałość nawet w najbardziej wymagających miejscach prowadzenia prac.
Drabiny składane i przystawne
Drabiny składane znajdą zastosowanie w miejscach, gdzie muszą stać samodzielnie, a także gdy od czasu do czasu potrzebujemy wspiąć się na wysokość od 3 do 7 metrów. Dzięki odpowiedniej konstrukcji zacisku jest to produkt w pełni bezpieczny i zgodny z wszelkimi normami BHP, a także skutecznie ułatwiający pracę na wysokości. Z kolei drabiny przystawne dedykowane są wszelkim pracom instalacyjnym, regulacyjnym i naprawczym, szczególnie w instalacjach elektrycznych i wszędzie tam, gdzie można drabinę oprzeć np. o ścianę. Zarówno wersja składana jak i przystawna wyposażona jest w nakładki antypoślizgowe na stopniach i nogach, co zwiększa komfort i bezpieczeństwo użytkowania.
Podesty izolacyjne
Podesty dielektryczne służą głównie do obsługi podstacji elektrycznych, a także wykonywania innych prac pod napięciem. W przypadku podestów wysokich możliwe jest także wykorzystanie produktu do obsługi i konserwacji m.in. urządzeń telekomunikacyjnych. Dzięki braku możliwości przewodzenia prądu są bezpiecznym rozwiązaniem w przypadku pracy w okolicy działających instalacji. Produkty te wytwarza się tylko ze związków włókna szklanego, co zapewnia im trwałość, wytrzymałość i odpowiednie właściwości fizyczne. Podobnie jak w przypadku drabin, oferowane przez nas podesty izolacyjne posiadają antypoślizgowe nakładki, a także są zabezpieczone ochronną emalią.
Praca z prądem wymaga nadzwyczajnej ostrożności, szczególnie w przypadku, gdy napięcie jest dostatecznie duże, by mogło zrobić nam krzywdę. Wykorzystywanie drabin i podestów wykonanych z włókna szklanego pomaga zwiększyć komfort pracy, a także ma znaczący wpływ na poziom naszego bezpieczeństwa.

Zapraszamy do kontaktu w celu doboru odpowiedniego asortymentu.

Kontakt
biuro@dptransfer.pl
info@dptransfer.pl
884-313-007

Adres
DP Transfer Sp. z o.o.
Al. Beliny-Prażmowskiego 14,
31-514 Kraków